Girişimcilik

Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

Mayıs ayında gerçekleştirilecek girişimcilik ile ilgili organizasyonlar

Shift Up’19 Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

1 300x121 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından beş yıldır gerçekleştirilen Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi bu yıl da girişimci ve yatırımcıları, girişimci adaylarıyla buluşturmaya devam ediyor. 4 Mayıs 2019 tarihinde Cemil Bilsel Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan etkinliğin Startup Garden alanında ise teknoloji odaklı girişimciler yer alacak.

Biletler İçin: http://iugirisim.com/shiftup/

Hack Boğaziçi

2 300x300 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü-Compec tarafından Insider ve AWS sponsorluğunda organize edilen etkinlik 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde CO-11 İstanbul’da ilk defa gerçekleştirilecek. 24 saat kodlama yapmayı ve çalışma uygulamaları oluşturmayı içeren etkinlik, çeşitli ödüller vermesinin yanı sıra katılımcıları ekosisteme dahil etmeyi amaçlıyor.

Detaylı Bilgi İçin: http://hack.bogazici.edu.tr

Start Up Area 2019

3 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni
ICCI 2019-Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek olan Start Up Area, 28-30 Mayıs 2019 tarihlerinde, faaliyet süresi 5 yılı geçmemiş ve enerji sektöründe olan start up firmalarını, İstanbul Fuar Merkezi’nde yatırımcılar ve ziyaretçiler ile buluşturmayı amaçlıyor.

Start Up Alanında Yer Almak ve Proje Sunumları İçin: http://www.icci.com.tr/tr/iletisim

Climate Launchpad- Yeşil Enerji Girişimcilik Yarışması

4 300x196 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

Dünyanın en geniş katılım gösterilen “Yeşil Enerji İş Fikri” programı olan Climate Launchpad, Avrupa Birliği destekli bir organizasyondur. Temiz teknolojiyi destekleyen iş fikri olan girişimcilerin katılabildiği ve finale kalan ekiplerin Bootcamp’e katılmak, 125.000 Euro yatırım almak ve 18 aylık Accelerator Programına katılmak gibi haklar kazanacakları yarışmanın son başvuru tarihi, 31 Mayıs 2019 olarak belirlendi.

Detaylı Bilgi İçin: https://climatelaunchpad.org/

Investart 2019

5 244x300 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

Teknoloji alanında projeleri olan girişimcilerin başvurabileceği etkinlik 4 Mayıs 2019 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Merkez Mühendislik Binası’nda yer alan MM-25 amfisinde düzenleniyor. Finale kalarak projelerini 3 dakika içerisinde jüriye sunacak olan takımlar ayrıca ödüller ve yatırım destekleri alma fırsatları da kazanıyor.

Katılımcı ya da İzleyici Olmak İçin: http://investart.odtuggt.org/#register

AKAGİM Girişim Hızlandırma Programı

6 300x300 - Mayıs 2019 Etkinlik Bülteni

Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi tarafından, girişimleri fikir aşamasında olan ya da ürünlerini ortaya çıkartmış kadın girişimcileri geliştirmeye yönelik, 12 haftalık bir hızlandırma programı düzenleniyor. İş modeli, ürün geliştirme, teknik, pazarlama, finansal kaynaklara erişim gibi konularda eğitimlerin ve mentorluk hizmetlerinin de program kapsamında katılımcılara verilmesi amaçlanıyor. 6 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak olan programa kayıtlar devam ediyor.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.atasehir.bel.tr/haber/akagim-den-hizlandirilmis-egitim-kampi

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı