GenelGirişimcilik

Marka Mutfağı’ndan 48 Saatlik Kesintisiz Uygulamalı Eğitim Programı: Pazarlama Maratonu

Marka Mutfağı, 19-21 Nisan tarihleri arasında katılımcıların hem pazarlama eğitimi alabileceği hem de kesintisiz 48 saat sürecek Pazarlama Maratonu isimli özel bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Ocak 2016’dan bu yana Ankara’da kar amacı gütmeden çalışmalarına devam eden ve bugüne kadar 200’den fazla üniversite öğrencisine pazarlama ve marka yönetimi konusunda tecrübe kazanma imkanı sağlamış Marka Mutfağı, 2. Kez Pazarlama Maratonu’nu gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz Kasım ayında kesintisiz olarak 48 saatte gerçekleşen ¨Pazarlama Maratonu¨ 19-21 Nisan tarihleri arasında 2. kez gerçekleşecek. 19 Nisan Cuma saat 18.00’den itibaren katılımcılar, kesintisiz 48 saatlik süre içinde hem pazarlama alanında eğitimler alacak, hem de gruplar halinde reklam ajansı gibi çalışarak katılımcı markalar için reklam kampanyası geliştirme fırsatı bulacaklar. Ayrıca gruplar oluşturdukları kampanyaları ilgili markaların yöneticilerine sunup kampanyalarını satma imkanı da bulacak.  48 saatlik süre içerisinde katılımcılar eğitim ve uygulamaların yanı sıra Tchibo International Mağazalar Direktörü Esin Aktürk, Electrolux Türkiye Pazarlama Müdürü Fatih Şengül, Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener, Yenibiriş İç Anadolu Bölge Müdürü Özlem Şen, Ankara Reklamcılar Derneği Başkanı Bora Hızal ve pazarlama alanındaki uzmanlardan eğitim ve mentorluk alacaklar. Pazarlama alanında ilerlemek isteyen gençlere özellikle odaklanan maratona katılım ise öğrenciler için 85 TL olacak.

15 Nisan’a kadar başvurulabilecek olan Marka Mutfağı Pazarlama Maratonu hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için:

http://maraton.markamutfagi.co/basvuru

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı