Girişimcilik

Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Nisan ayında gerçekleştirilecek girişimcilik ile ilgili organizasyonlar

Startup Turkey

 

StartupTurkey - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Yapılmaya başlandığı 2008 yılından itibaren büyük yankı uyandıran ve iddialı etkinlikler arasına giren Startup Turkey, bu yıl 26-29 Nisan tarihleri arasında, Uniq İstanbul’da ve E-Tohum öncülüğünde gerçekleştirilerek girişimcileri, dünyaca ünlü mentorları ve yatırımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Biletler için: https://startupturkey.com/register

Garanti Bankası Kadın Girişimci Yönetici Okulu

Garanti - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle, 26 Nisan 2019 tarihinde, Çanakkale’de başlayacak olan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına başvurular devam ediyor. Kadın girişimcilere yönelik, ücretsiz şekilde gerçekleştirilecek olan programın sonunda, eğitimi başarıyla tamamlayan girişimciler BÜYEM’den sertifika almaya da hak kazanacaklar.

Detaylı bilgi ve online kayıt için: https://www.garantikadingirisimci.com/yonetici_okulu

Mercedes-Benz Türk StartUP Mercedes - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Mercedes-Benz öncülüğünde gerçekleştirilerek, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkı sağlayan, iş planı ve prototipi hazır olan startupların katılabildiği yarışmaya başvurular devam ediyor. İlk üçe giren startuplara, 50şer bin TL ödül verilecek olmasının dışında, bu yıl Jüri Özel Ödülünün, yaptığı çalışma ile kadınların güç kazanmasına yardımcı olacak bir startupa verileceği açıklandı. Yarışmanın son başvuru tarihi 26 Nisan 2019.

Başvuru için: http://mbtstartup.com/haydi-basvur/

Webrazzi Dijital 2019

webrazzi - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

17 Nisan 2019 tarihinde, Raffles İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu konferans, hem alanında uzman kişilerin katılımıyla hem de içinde barındırdığı workshoplarıyla özellikle kendini dijital alanında geliştirmek isteyenler için güzel bir fırsat olacak gibi gözüküyor.

Biletler için: https://etkinlik.webrazzi.com/etkinlik/detay/webrazzi-dijital-2019/1429#biletler

Marketing Mind

marketing logo - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

13 Nisan’da Bilkent Cyberpark Fikret Yücel Konferans Salonu’nda, Bilkent Genç Girişimciler Kulübü tarafından, gerçekleştirilecek olan ve alanında öncü kişilerin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, startupları ve kurumsal şirketleri pazarlama alanı üzerinden bir araya getirmek amaçlanıyor.

Biletler için:  https://www.biletino.com/event/eventdetail/7295

KWORKS 19 Ön Hızlandırma ve Hızlandırma Programları

kworks - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen ve son başvuru tarihleri 21 Nisan olan bu programların amacı, girişimcileri mentorlar ile buluşturarak, yol gösterici eğitimler ve destekler sağlamaktır. Ön Hızlandırma Programı, henüz fikir aşamasında olan girişimcilerin, fikirlerini keşfetme süreci için tasarlanmıştır. Hızlandırma Programı ise, gelecek vaadeden ve ürün aşamasına geçmiş, erken aşama girişimcilerin, iş modellerini mükemmelleştirerek, girişimlerini hızla ölçeklemeyi amaçlamaktadır.

Başvuru için: https://kworks.ku.edu.tr/programlar/

University4Society

u4s - Nisan 2019 Etkinlik Bülteni

Ana hedefi girişimcilik ekosistemini genişletmek ve teknoloji tabanlı fikir sahipleri ile tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri bir araya getirmek olan University4Society 48 saatlik bir girişimcilik maratonudur. 12-13-14 Nisan tarihlerinde hem Akdeniz Üniversitesi, Antalya Teknokent Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi’nde hem de Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs Kongre Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Biletler ve Detaylı Bilgi İçin:

Akdeniz Üniversitesi: https://www.eventbrite.com/e/university4society-akdeniz-university-tickets-57625448267?aff=erelexpmlt

Çankaya Üniversitesi: https://www.eventbrite.com/e/university4society-cankaya-university-tickets-58143687334

Etiketler

Benzer Makaleler

4 Yorum

  1. Çok faydalı bir içerik olmuş, takvimime not ettim hepsini ! Umarım her ay için düzenli devamı gelir 🙂

    1. Merhabalar, etkinlik bültenimizi her ay yüklemeye devam edeceğiz. Yorumunuz için teşekkür ederiz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı