Girişimcilik

Bi Cümle | Bi Dünya – Ödüllü Fikir Yarışması

- Sponsorlu İçerik -

Teknopark Ankara, Nar Kuluçka Merkezi ve fonbulucu.com Kitlesel Fonlama Platformu ‘Bi cümle yaz, bi dünya ödül kazan’ sloganı ile toplumumuzda kitlesel fonlama algısının güçlenmesi amacıyla, bir fikri olan herkesin katılabileceği ve her ay düzenlenecek bir fikir yarışması başlattı.

Yarışmaya yüz altmış karaktere sığan bir fikrinizi yazarak kolayca katılabiliyorsunuz. Fikriniz yarışma sitesinde yayınlanıyor ve beğeni topluyorsunuz. Her ayın sonunda en fazla beğeni toplayan fikirlerden ilk üçü sırayla 2000 TL, 1000 TL ve 500 TL para ödülü kazanırken, fikrin projeye dönüşmesi ve kuluçka merkezine kabul edilme şansı elde edilebiliyor.

Buna ek olarak biz de startupnedir ekibi olarak, en fazla beğeni toplayan fikirlere ilişkin haberler yapacağız ve bu fikirlerin tanıtımını yapacağız.

Ayrıca ilk üç sırayı alan fikirlere mentorluk ve danışmanlıklar da ücretsiz veriliyor. Yarışma her ay yapılacak ve her ayın birincileri yıl sonunda 2018 yılının fikri için yeniden yarışarak daha büyük ödüller kazanma şansı elde edecek.

https://fonbulucu.com/fikirler-yarisiyor linkinden ulaşabileceğiniz ilk yarışma 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü gece yarısında başlayacak.

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı