Girişimci DestekleriGirişimcilik

Türkiye’deki Startuplar İçin Silikon Vadisi’nin Kapılarını Açan Program, Growth Circuit!

Girişimini globale taşımak ister misin? O zaman Growth Circuit’ten destek alabilirsin!

GC 32 1024x536 - Türkiye’deki Startuplar İçin Silikon Vadisi’nin Kapılarını Açan Program, Growth Circuit!

Growth Circuit Nedir?

Growth Circuit, ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından kurulan yatırım ve hızlandırma şirketidir. Growth Circuit San Francisco Hızlandırma ve Kuluçka Merkezi ise Türk girişimcilerin Silikon Vadisi’ne açılan kapısı olarak global ölçekte başarılı teknoloji şirketleri yaratmayı amaç edinmiştir.

Growth Circuit’in Diğerlerinden Farkı Ne? Neden Growth Circuit’i Tercih Etmeliyim?

Growth Circuit, Hızlandırma Programları’na katılan erken aşamadaki girişimleri 200.000 TL’ye kadar ön tohum yatırımlarıyla Silikon Vadisi’ne açarken, daha ileri aşama teknoloji şirketlerine ise 1.500.000 TL’ye kadar yatırım yapıyor.

Son iki yılda erken aşama girişimcilere en çok yatırım yapan ve aynı zamanda onları en çok yurtdışına gönderen, Growth Circuit!

Bugüne kadar 145 Türk girişimi UC Berkeley ve Babson Global’dan gelen global mentorlarla destekleyen Growth Circuit, Hızlandırma Programı’na katılan 20 girişimi, toplamda 2.000.000 TL yatırım yaparak, Draper University ve ABC Global ortaklığında gerçekleştirdiği hızlandırma programlarıyla globale hazırladı.

Uluslararası mentorlar eşliğinde global bir hızlandırıcı programına dahil olma fırsatı, başka hiçbir programda yok! 🙂 Aynı şekilde, UC Berkeley IAG Sertifikası elde etme şansına sahip olacağın tek program da, Growth Circuit’te!

GC 28c 1024x1024 - Türkiye’deki Startuplar İçin Silikon Vadisi’nin Kapılarını Açan Program, Growth Circuit!

Growth Circuit’ten yatırım alıp, girişimini globale taşımak, UC Berkeley Innovation Acceleration Group ve Draper University gibi Silikon Vadisi’nin prestijli kurumlarının desteği ile hızlanmak istiyorsan, Hızlandırıcı Programı’na başvurabilirsin!

Girişimini globale açacak başvuru için link: https://www.gcaccelerator.co 

Etiketler

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı